IHB5BV151K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 150UH 10.2A 25 MOHM TH
IHB5BV151K Images
IHB5BV151K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB5BV151K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 150UH 10.2A 25 MOHM TH