IHB5BV181K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 180UH 8.6A 35 MOHM TH
IHB5BV181K Images
IHB5BV181K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB5BV181K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 180UH 8.6A 35 MOHM TH