IHB5BV221K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 220UH 8.1A 40 MOHM TH
IHB5BV221K Images
IHB5BV221K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB5BV221K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 220UH 8.1A 40 MOHM TH