IHB5BV390K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39UH 16.2A 10 MOHM TH
IHB5BV390K Images
IHB5BV390K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB5BV390K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39UH 16.2A 10 MOHM TH