IHB6BV270K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 27UH 25.1A 6 MOHM TH
IHB6BV270K Images
IHB6BV270K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB6BV270K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 27UH 25.1A 6 MOHM TH