IHB6BV393K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 39MH 800MA 5.55 OHM TH
IHB6BV393K Images
IHB6BV393K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB6BV393K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 39MH 800MA 5.55 OHM TH