IHB6BV473K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 47MH 800MA 6.19 OHM TH
IHB6BV473K Images
IHB6BV473K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHB6BV473K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 47MH 800MA 6.19 OHM TH