IHD1ER100L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH
IHD1ER100L Images
IHD1ER100L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD1ER100L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10UH 2.8A 33 MOHM TH