IHD1NA471L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 470UH 490MA 1.03OHM TH
IHD1NA471L Images
IHD1NA471L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD1NA471L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 470UH 490MA 1.03OHM TH