IHD1RR103L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10MH 100MA 23.4 OHM TH
IHD1RR103L Images
IHD1RR103L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD1RR103L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10MH 100MA 23.4 OHM TH