IHD1RR1R0L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1UH 5.3A 9 MOHM TH
IHD1RR1R0L Images
IHD1RR1R0L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD1RR1R0L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1UH 5.3A 9 MOHM TH