IHD3BH102L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 800MA 844 MOHM TH
IHD3BH102L Images
IHD3BH102L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD3BH102L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 800MA 844 MOHM TH