IHD3BH103L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10MH 250MA 7.3 OHM TH
IHD3BH103L Images
IHD3BH103L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD3BH103L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10MH 250MA 7.3 OHM TH