IHD3BH333L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 33MH 130MA 25.7 OHM TH
IHD3BH333L Images
IHD3BH333L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD3BH333L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 33MH 130MA 25.7 OHM TH