IHD3BH391L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH
IHD3BH391L Images
IHD3BH391L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHD3BH391L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 390UH 1.6A 288 MOHM TH