IHLP1616BZERR22M51, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 0.22UH 12.6 A 7.5 MOHM
IHLP1616BZERR22M51 Images
IHLP1616BZERR22M51 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLP1616BZERR22M51
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 0.22UH 12.6 A 7.5 MOHM