IHLP2020CZER4R7M11, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
IHLP2020CZER4R7M11 Images
IHLP2020CZER4R7M11 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLP2020CZER4R7M11
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD