IHLP2020CZER5R6M11, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 5.6UH 4.25A 70.6 MOHM
IHLP2020CZER5R6M11 Images
IHLP2020CZER5R6M11 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLP2020CZER5R6M11
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 5.6UH 4.25A 70.6 MOHM