IHLP2525AHER4R7M01, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 3A 78 MOHM SMD
IHLP2525AHER4R7M01 Images
IHLP2525AHER4R7M01 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLP2525AHER4R7M01
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3A 78 MOHM SMD