IHLP2525CZER3R3M8A, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4MOHM SM
IHLP2525CZER3R3M8A Images
For
Vishay, you may also be interested in the following:
TVS DIODE 7.02VWM 12.1VC DO214AC
FIXED IND 18UH 185MA 2.25 OHM TH
DIODE ZENER 22V 410MW SOD123
BRIDGE RECT 1P 600V 3.5A BU
TVS DIODE 120VWM 190VC DO214AA
TVS DIODE 6VWM 10.3VC SMF
Product Specifications:
MfrPart.: IHLP2525CZER3R3M8AMfr: Vishay DaleDescription: FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4MOHM SMProduct Category: Inductors, Coils, Chokes~Fixed InductorsPackage: Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)Series: IHLP-2525CZ-8APartStatus: ActiveType: MoldedMaterial-Core: -Inductance: 3.3 µHTolerance: ±20%CurrentRating(Amps): 6.8 ACurrent-Saturation(Isat): 8.3AShielding: ShieldedDCResistance(DCR): 28.4mOhm MaxQ@Freq: -Frequency-SelfResonant: 28.3MHzRatings: AEC-Q200OperatingTemperature: -55°C ~ 180°CInductanceFrequency-Test: 100 kHzFeatures: -MountingType: Surface MountPackage/Case: NonstandardSupplierDevicePackage: -Size/Dimension: 0.270 L x 0.255 W (6.86mm x 6.47mm)IHLP2525CZER3R3M8A | Vishay | NHE Electronics