IHLP5050EZER8R2M5A, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 8.2UH 12.85A 16.6 MOHM
IHLP5050EZER8R2M5A Images
IHLP5050EZER8R2M5A Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLP5050EZER8R2M5A
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 8.2UH 12.85A 16.6 MOHM