IHLW5050CEER3R3M01, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
IHLW5050CEER3R3M01 Images
IHLW5050CEER3R3M01 Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHLW5050CEER3R3M01
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD