IHM2EB100K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 10UH 10A 14 MOHM TH
IHM2EB100K Images
IHM2EB100K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHM2EB100K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 10UH 10A 14 MOHM TH