IHM2EB153K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 15MH 260MA 21.9 OHM TH
IHM2EB153K Images
IHM2EB153K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHM2EB153K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 15MH 260MA 21.9 OHM TH