IHM2PM4R7K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 13A 10 MOHM TH
IHM2PM4R7K Images
IHM2PM4R7K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHM2PM4R7K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 13A 10 MOHM TH