IHSM3825RE820L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 82UH 560MA 1.24OHM SMD
IHSM3825RE820L Images
IHSM3825RE820L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM3825RE820L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 82UH 560MA 1.24OHM SMD