IHSM4825PJ150L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 15UH 2.3A 89 MOHM SMD
IHSM4825PJ150L Images
IHSM4825PJ150L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM4825PJ150L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 15UH 2.3A 89 MOHM SMD