IHSM4825RE6R8K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD
IHSM4825RE6R8K Images
IHSM4825RE6R8K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM4825RE6R8K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 6.8UH 3.5A 58 MOHM SMD