IHSM5832EB221L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 220UH 690MA 1.1OHM SMD
IHSM5832EB221L Images
IHSM5832EB221L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM5832EB221L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 220UH 690MA 1.1OHM SMD