IHSM5832ER821L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 820UH 400MA 3.78OHM SM
IHSM5832ER821L Images
IHSM5832ER821L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM5832ER821L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 820UH 400MA 3.78OHM SM