IHSM5832RF3R3L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 3.3UH 8.3A 20 MOHM SMD
IHSM5832RF3R3L Images
IHSM5832RF3R3L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM5832RF3R3L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 3.3UH 8.3A 20 MOHM SMD