IHSM7832EB820L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD
IHSM7832EB820L Images
IHSM7832EB820L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM7832EB820L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD