IHSM7832ER4R7L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD
IHSM7832ER4R7L Images
IHSM7832ER4R7L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM7832ER4R7L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 6.7A 23 MOHM SMD