IHSM7832RG102L, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD
IHSM7832RG102L Images
IHSM7832RG102L Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHSM7832RG102L
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 510MA 2.42 OHM SMD