IHTH0750JZEB1R0M5A, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1UH 55A 0.919 MOHM TH
IHTH0750JZEB1R0M5A Images
IHTH0750JZEB1R0M5A Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHTH0750JZEB1R0M5A
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1UH 55A 0.919 MOHM TH