IHTH0750JZEB3R3M5A, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 3.3UH 33A 2.4 MOHM TH
IHTH0750JZEB3R3M5A Images
IHTH0750JZEB3R3M5A Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHTH0750JZEB3R3M5A
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 3.3UH 33A 2.4 MOHM TH