IHTH1125MZEB220M5A, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 22UH 21A 6.83 MOHM TH
IHTH1125MZEB220M5A Images
IHTH1125MZEB220M5A Images
Product Attributes:
  • Part Number: IHTH1125MZEB220M5A
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 22UH 21A 6.83 MOHM TH