ILBB1210ER900V, Vishay, Filters~Ferrite Beads and Chips, FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN
Product Attributes:
Part Number: ILBB1210ER900V
Manufacturer: Vishay
Description: FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LN
Category: Filters~Ferrite Beads and Chips
ILBB1210ER900V Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
FIXED IND 1UH 12A 8.45 MOHM SMD
DIODE ZENER 51V 800MW DO219AB
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
Product Specifications:
MfrPart.: ILBB1210ER900VMfr: Vishay DaleDescription: FERRITE BEAD 90 OHM 1210 1LNProduct Category: Filters~Ferrite Beads and ChipsPackage: Tape & Reel (TR)Series: ILBB-1210PartStatus: ActiveFilterType: -NumberofLines: 1Impedance@Frequency: 90 Ohms @ 100 MHzCurrentRating(Max): 400mADCResistance(DCR)(Max): 300mOhmRatings: -OperatingTemperature: -55°C ~ 125°CPackage/Case: 1210 (3225 Metric)MountingType: Surface MountHeight(Max): 0.059 (1.50mm)Size/Dimension: 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)ILBB1210ER900V | Vishay | NHE Electronics