ILHB0805ER601V, Vishay, Filters~Ferrite Beads and Chips, FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Product Attributes:
Part Number: ILHB0805ER601V
Manufacturer: Vishay
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Category: Filters~Ferrite Beads and Chips
ILHB0805ER601V Datasheet (PDF)
Order with confidence, there are no lead times for in-stock products.
For
Vishay, you may also be interested in the following:
SFERNICE POTENTIOMETERS & TRIMME
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO214AA
DIODE ZENER 6V 500MW SOD80
TVS DIODE 78VWM 126VC P600
NTC LUG M4 10K 2% G24 38MM A
Product Specifications:
MfrPart.: ILHB0805ER601VMfr: Vishay DaleDescription: FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LNProduct Category: Filters~Ferrite Beads and ChipsPackage: Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)Series: ILHBPartStatus: ActiveFilterType: -NumberofLines: 1Impedance@Frequency: 600 Ohms @ 100 MHzCurrentRating(Max): 2ADCResistance(DCR)(Max): 100mOhmRatings: -OperatingTemperature: -55°C ~ 125°CPackage/Case: 0805 (2012 Metric)MountingType: Surface MountHeight(Max): 0.043 (1.10mm)Size/Dimension: 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm)ILHB0805ER601V | Vishay | NHE Electronics