ILSB0805ER4R7K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD
ILSB0805ER4R7K Images
ILSB0805ER4R7K Images
Product Attributes:
  • Part Number: ILSB0805ER4R7K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 30MA 1 OHM SMD