IM02ER471K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH
IM02ER471K Images
IM02ER471K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ER471K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 470UH 36MA 42 OHM TH