IM02ER4R7J, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH
IM02ER4R7J Images
IM02ER4R7J Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ER4R7J
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.2 OHM TH