IM02ER681K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM TH
IM02ER681K Images
IM02ER681K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ER681K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 680UH 30MA 60 OHM TH