IM02ER6R8K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH
IM02ER6R8K Images
IM02ER6R8K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ER6R8K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 6.8UH 175MA 2 OHM TH