IM02ER820K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM TH
IM02ER820K Images
IM02ER820K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ER820K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 82UH 88MA 7.3 OHM TH