IM02ES102K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH
IM02ES102K Images
IM02ES102K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02ES102K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 28MA 72 OHM TH