IM02KR470K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH
IM02KR470K Images
IM02KR470K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02KR470K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM TH