IM02RU151K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH
IM02RU151K Images
IM02RU151K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM02RU151K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 150UH 61MA 15 OHM TH