IM04RU101K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH
IM04RU101K Images
IM04RU101K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU101K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 100UH 133MA 4.5 OHM TH