IM04RU102K, Vishay, Inductors, Coils, Chokes~Fixed Inductors, FIXED IND 1MH 74MA 33.1 OHM TH
IM04RU102K Images
IM04RU102K Images
Product Attributes:
  • Part Number: IM04RU102K
  • Manufacturer: Vishay
  • Description: FIXED IND 1MH 74MA 33.1 OHM TH